Granite Granite Granite

Granitek


The company was founded in 2005. Currently, the knowledge acquired during these few years of activity allows us to successfully meet all the requirements of the customers. First of all, the company is engaged in manufacturing granite

Ankle granite
Check our offer
Headstones granite
Check our offer

Profesjonalny zakład kamieniarski


Granitek produkuje kostkę granitową, która doskonale nadaje sie do wykładania dróg, placów oraz podjazdów. Każda kostka granitowa ma wyjątkowe i nieregularne kształty. Nie ma możliwości dostrzec dwóch identycznie wyglądających kostek granitowych. Dzięki temu każda nawierzchnia granitowa ma swój niepowtarzalny urok i charakter. Duży wybór kolorów i rozmiarów kostki granitowej pozwala na stworzenie ciekawych barwnie wyglądających nawierzchni granitowych wykończonych w ciekawe wzory i kształty, naturalnie wyglądające w każdym otoczeniu.

Kostka granitowa nadaje otoczeniu elegancji i niepowtarzalnego uroku, a jej najważniejszą cechą jest trwałość. Cały proces produkcyjny wykonywany jest w naszej firmie, wyłączając przy tym pośredników. Kostka ta odporna jest na mróz deszcz i śnieg jak i również sól kamienną sypaną zimą na drogi. Nasza oferta skierowana jest do firm brukarskich, składów budowlanych i osób prywatnych. W naszej ofercie jest kostka granitowa w różnych rozmiarach i kolorach. Między innymi znajdziecie Państwo kostkę: szarą, szaro-rudą, żółtą, czerwoną, czarną, zieloną, fioletową, i wiele innych. Firma Granitek istnieje na rynku już od wielu lat. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów.

Obecnie, wiedza nabyta w ciągu tych kilkunastu lat prowadzenia działalności , pozwala nam skutecznie spełniać wszelkie wymogi stawiane przez Klientów. Chcąc pozyskać jak najliczniejsze grono klientów firma Granitek bardzo dba o jakość produkowanej kostki granitowej oraz wszystkich innych produkowanych wyrobów granitowych.


WHY CHOOSE OUR OFFER?


Trwałość materiałów

durability of materials
top quality products

Profesjonalna obsługa

professional service
experienced team

Lata doświadczenia

lata doświadczenia
a dozen years on the market

years of experience

years of experience
satisfied with services

YOU HAVE QUESTIONS?

You want to know more about our services? Fill out the form below and we will you call or write back!

Facebook