Aktualnie jesteś tutaj Strona Główna O firmie
A A A

O firmie


Kamieniarstwo Granitek - kostka granitowa, płyty chodnikowe, krawężniki.

Firma powstała w 2005 roku. Obecnie, wiedza nabyta w ciągu tych kilku lat prowadzenia działalności , pozwala nam skutecznie spełniać wszelkie wymogi stawiane przez Klientów. Przede wszystkim firma zajmuje się produkcją kostki granitowej. Chcąc pozyskać jak najliczniejsze grono klientów firma Granitek bardzo dba o jakość produkowanej kostki granitowej oraz wszystkich innych produkowanych wyrobów granitowych.

Produkujemy kostkę granitową w różnych rozmiarach i kolorach. Dostępne są między innymi: kostka granitowa szara, szaro - ruda, czerwona, czarna i wielokolorowa (mozaika).

Wykonujemy nagrobki i elementy budowlane z kilkunastu rodzajów granitów krajowych i importowanych w pełnej gamie kolorystycznej. Nagrobki i grobowce wykonujemy wykorzystując kilkadziesiąt gotowych wzorów jak również według indywidualnych zamówień.

Z elementów budowlanych polecamy parapety, okładziny schodów, blaty kuchenne, posadzki, krawężniki i elewacje. Ponadto oferujemy szeroką gamę płyt surowych i polerowanych.

Prowadzimy również działalność usługową. Wykonujemy między innymi usługi w zakresie cięcia bloków piła fi 3000 oraz polerowanie płyt.

Staramy się tworzyć produkty, które będą niepowtarzalne i zgodne z oczekiwaniami Klienta. Dzięki nowoczesnym maszynom do obróbki kamieni, które posiadamy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu przystępne ceny oraz zagwarantować najwyższą jakość wykonania.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i jego zastosowania. Proponujemy również kompleksowy zakres usług związanych z montażem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ ?


Trwałość materiałów

trwałość materiałów
produkty najwyższej jakości

Profesjonalna obsługa

profesjonalna obsługa
doświadczona ekipa

Lata doświadczenia

lata doświadczenia
kilkanaście lat na rynku

setki klientów

setki klientów
zadowolonych z usług

MASZ PYTANIA ?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie oddzwonimy lub odpiszemy!

Facebook